Nerelerdeyiz?

NEW YORK
New York TTM binamız, Manhattan bölgesinde 5. Cadde ve 34. Sokak'ın kesiştiği merkez bölgede, 10 East 34th, NY, NY 10016 adresinde yer almaktadır. TTM binamız içerisinde toplam 5 katta Ev Tekstili, Hazır Giyim, Halı, Deri ve İş Kontratları olmak üzere beş farklı sektörden firmalara 2017 yılından beri ofis/showroom desteği sağlamaktayız.
LONDRA
2018 yılından beri İngiltere'nin Londra şehrinde iki farklı lokasyonda faaliyette olan TTM binalarımızda Seramik ve Bilişim sektörlerine ofis / showroom ve tanıtım desteği sağlamaktayız. Bunun yanı sıra Türkiye'den gelen tüm ihracatçı birliklerimize, sektörel kuruluşlarımıza ve ihracatçı firmalarımıza da TTM binamızda toplantı ve etkinlik alanı hizmeti verebilmekteyiz.
DUBAİ
2017 yılında faaliyete geçen B.A.E/Dubai'de bulunan Bilişim TTM'de ofis ve tanıtım desteği sağlamakta ve Türkiye'den gelen tüm ihracatçı birliklerimize, sektörel kuruluşlarımıza ve ihracatçı firmalarımıza da TTM binamızda toplantı ve etkinlik alanı hizmeti verebilmekteyiz. Ayrıca inşaatı devam eden Mobilya TTM yakın zamanda faaliyete geçmesi için hazırlıklar devam etmektedir.